Who is Shay Mitchell?

7. března 2015 v 16:16 | Lily & Shay | S-M
Celé jméno: Shannon Ashley Mitchell
Výška: 172 cm
Datum narození: 10.4. 1987
Místo narození: Toronto, Kanada

Shannon Ashley Mitchell je Kanaďanka, rodačka z Toronta. Její matka Precious Garcii je původem Filipínka a otec Mark Mitchell je Ir. Už jako malé dítě se Shay zajímala o herectví a svým rodičům vždy říkala, že bude slavnou herečkou s úspěšnou kariérou. Když jí bylo pět, začala chodit na taneční lekce a byla tak dobrá, že procestovala velmi mnoho míst a zúčastnila se mnohých soutěží.

V deseti letech se přestěhovala s rodinou na západ do Vancouveru. Brzy potom se Shay dostala do jedné mezinárodní modelingové agentury, která jí sprostředkovala práci v Bangkoku, Hong Kongu a Barceloně. Ona se ale chtěla zaměřit na svůj hlavní sen - herectví. Díky tomu, že byla známou modelkou, brzy dostala svoji první roli v seriálu Degrassi.

Poté, co se objevila v seriálu DEGRASSI: THE NEXT GENERATION, následovalo několik menších rolí v reklamách. Hostovala v seriálu AARON STONE na kanále Disney XD, vystupovala v klipu Seana Paula ''Hold My Hand'' a objevila se v kanadském seriálu Rookie BLUE. Je tváří značky Aéropostale. Její nejvýznamější rolí je doposud postava Emily Fields v americkém televizním seriálu PRETTY LITTLE LIARS, odkud jí pravděpodobně většina lidí zná.

Shay Mitchell plně podporuje různé organizace. Podporovala například i neziskovou organizaci Somaly Mam Foundation, která bojovala proti obchodování s lidmi. Spolupracovala i s The Trevor Project (nezisková organizace podporující homosexuály, bisexuály, transexuály a další) a NOH8 Campaign (charitativní organizace, která podporuje manželství a rovnost mezi rasami a pohlavími prostřednictvím vzdělávání).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PROSÍM, TENTO ČLÁNEK KOPÍRUJTE JEDINĚ SE ZDROJEM | © SHAY-MITCHELL
 


Aktuální články

Reklama
HOMEPAGE | ARCHIV | © copyright 2015
♥ SHAY-MITCHELL you're the best and first czech HQ source for Shannon Ashley Mitchell♥